ZKS Olimpia Elbląg rocznik 2002 - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Podsumowanie zebrania rodziców

• autor: kiero02, 2016-04-08 21:19

Dla rodziców nieobecnych na zebraniu, które odbyło się w środę 6 kwietnia w wielkim skrócie przedstawiam najważniejsze informacje:

- Od miesiąca kwietnia składka miesięczna dla zawodników naszego klubu uczących się w GOSSM wynosi 50 zł miesięcznie, dla pozostałych nie ulega zmianie i wynosi  75 zł.  Osoby, które mają problemy finansowe i zaległości w opłatach mogą  napisać podanie o zmniejszenie lub zniesienie składki dołączając odpowiednie dokumenty świadczące o danej sytuacji lub indywidualnie spotkać się z prezesem klubu i znaleźć rozwiązanie tego problemu.

- Od 11 kwietnia zmienia się harmonogram treningów, szczegóły w zakładce Treningi  i Kalendarium

- Karta zawodnika, musi być podbita na kolejną rundę rozgrywek przez każdego zawodnika. Przypominamy, że dzieci z nie podbitą kartą nie mogą występować w meczach ligowych.

- Większością głosów rodziców obecnych na zebraniu ustaliliśmy, że do 15 maja wpłacamy po 100 zł do kierownika drużyny. Pieniądze te przeznaczymy na zakup nowego sprzętu sportowego dla naszych chłopców. Po zebraniu całej kwoty ustalimy czy będzie to dres wyjściowy(spodnie + bluza) lub dres treningowy (spodnie3/4 + bluza) oraz koszulka polo Adidas. Podobną akcje planujemy na miesiąc wrzesień-październik. Zgodnie z ustaleniami prezesa, klub będzie partycypować w zakupach, jeżeli składki miesięczne naszego rocznika będą regulowane terminowo.

- Informacja o Nike Cup 2016 w zakładce Turnieje.

- W kwietniu planuje sesję zdjęciową naszej drużyny o ile warunki atmosferyczne będą sprzyjające,  liczę na 100% obecności  o terminie poinformuje  na stronie.

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.