ZKS Olimpia Elbląg rocznik 2002 - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ruszają rozgrywki o Puchar Tymbarku

• autor: olimpia2002, 2014-03-01 23:14

Już w najbliższym tygodniu zagramy w eliminacjach powiatowych turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku"

Na początku tygodnia rozdam dokumenty, które muszą podpisać rodzice, by dzieci mogły zagrać w turnieju.

W naszej kategorii wiekowej do rozgrywek zgłosiło się aż 14 drużyn z miasta, stąd zostaną najpierw rozegrane eliminacje.

Nasza ekipa trafiła do grupy D z SP 6 i SP 21. Do finału awansują dwie drużyny z naszej grupy.

Turniej eliminacyjny naszej grupy odbędzie się na Orliku SP nr 6 w najbliższy piątek 7 marca o godz. 9.

Jeśli uda nam się awansować finał powiatowy dla U - 12 zostanie rozegrany na boisku przy ul. Skrzydlatej w środę 12 marca.

W najbliższym czasie czeka nas trochę zawirowań z lekcjami, ale myślę, że damy sobie radę.

W najbliższym tygodniu w środę (5 marca) nie ma treningu szkolnego - jako ten trening liczy nam się wtorkowy trening na balonie.

W czwartek (6 marca) trenujemy rano normalnie.

W piątek (7 marca) nie trenujemy rano ani nie mamy basenu, bo gramy eliminacje. Po meczach idziemy z orlika do szkoły więc proszę zabrać wszystko na lekcje.

W piątek zbiórka na orliku Szkoły Podstawowej nr 6 o godz. 8.45.

Proszę pamiętać, że jest chłodno, a gramy na powietrzu więc zabieramy dresy i najlepiej ortaliony. Będę miał koszulki klubowe, ubieramy spodnie dresowe (dowolne) i białe getry meczowe.

Pamiętamy o legitymacjach.

Skład SP 19 Elbląg

1. Dawid Spychalski

2. Paweł Mazurek

3. Patryk Hawryszko

4. Szymon Krzykwa

5. Mateusz Brzozowski

6. Mateusz Gruz

7. Oskar Muraszko

8. Karol Siwiak

9. Mateusz Dawid

10. Marcin Choma

11. Mateusz Siwko

Pozostali zawodnicy (Paweł Kazimierowski, Oskar Junik i Sebastian Piotrowski) są w składzie drugiej drużyny. Paweł i Oskar oczywiście się leczą i nie grają, ale muszą być w składzie żeby móc grać jeśli awansujemy w kolejnej fazie turnieju.

Sebastian gra w drużynie Dziewiętnastka Elbląg, która miejmy nadzieję też awansuje do finału powiatowego (gra w niej kilku naszych zawodników z Olimpii). Dziewiętnastka Elbląg zagra turniej eliminacyjny w czwartek 6 marca o godz. 9 na orliku SP 14 na Zatorzu. Drużynę prowadzi pani Agata Jargiełła.

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.